Tanssikoulu Flow

Ystäväviikko 13-19.2.2017

Tervetuloa viettämään Ystäväviikkoa Tanssikoulu Flow'n tunneille!

Ensi viikolla kevätkauden oppilaamme saavat siis tuoda tanssitunnille mukanaan yhden kaverin osallistumaan itse opetukseen. Opettajat teettävät tunneilla esimerkiksi ryhmä- ja paritehtäviä tai harjoituksia, joihin voi päästä mukaan tasostaan riippumatta.

Tuo siis ystäväsi tai tanssista kiinnostunut tuttusi mukaan hulinoihin! Ohjeista kaveria pukeutumaan asianmukaisesti, kuten itsekin varustaudut aina tanssimaan tullessasi.

Jos aikataulut eivät sovi yhteen kaverisi kanssa, etkä saa ketään vieraaksi, tule silti itse paikalle normaaliin tapaan. Toivotaan, että tulevan viikon treeneistä tulee kaikille hauskoja ja yllätyksellisiä muistoja!

Ihania treenejä kaikille, juhlitaan lähimmäisiämme koko viikko!

Terkuin, Tanssikoulu Flow'n poppoo