Tanssikoulu Flow

Uusi tanssisali aukeaa!

Jippii! Saamme viimeinkin käyttöömme riittävän kokoisen, lämpimän ja viihtyisän tanssisalin. Vieläpä seitsemänä päivänä viikossa! Uusi sali sijaitsee Fox Centerin yrityskeskuksessa (Wärtsilänkatu 61) ja kantaa nimeä Studio. Uutta tanssisalia laitetaan parhaillaan käyttökuntoon ja siitä tulee energinen sekä tyylikäs!

Pihassa on satoja parkkipaikkoja kyytiläisille, Saunakallion juna-asemalla pysähtyy juna pian kaksi kertaa tunnissa ja paikallisbussit kyyditsevät kauempana asuvia oppilaitamme. Samassa rakennuksessa sijaitseva Fox Centerin oma kuntosali tarjoaa palveluitaan vaikkapa lastensa tanssituntien päättymistä odotteleville vanhemmille. Nyt on hyvä tilaisuus päivittää oma kuntosalikortti ensi kaudelle!

Tervetuloa salin avajaisiin 8.1. klo 18 alkaen! Tule kurkistamaan, miltä tilat näyttävät! Tarjolla on spontaania tanssimista, hyvää musiikkia ja itse puristettuja terveysmehuja!