Tanssikoulu Flow

Tärkeää tietoa lipunmyynnistä

Voit hankkia pääsyliput lauantain 7.12. näytökseen Järvenpää-talon omasta lipunmyynnistä ma-to klo 11-17, pe klo 9-13 puh. 09 2719 2210. Lippupisteen puhelinmyynti ma-la klo 9-21 ja su klo 10-18 puh. 0600 900 900 (2€/alk.min+mpm/pvm) ja netissä lippu.fi. Tarkista lipunmyynnistä heidän lunastusehtonsa. Sibelius-salin paikkakartta.

Ennakkomyynti päättyy perjantaina 4.12 klo 16.30. Ennakkoon varattuja lippuja ei voi enää lunastaa näytöspäivän lipunmyynnistä, sillä varatut paikat vapautuvat takaisin myyntiin.  

Lippujen hinnat ennakkoon:

Aikuiset: 10 eur + lippupisteen omat palvelumaksut (n. 1,5 eur)
Lapset (alle 18v), opiskelijat ja eläkeläiset: 6 eur + lippupisteen omat palvelumaksut (n. 1,5 eur)

Ovimyynti alkaa näytöspäivänä 7.12. klo 11
Voit ostaa jäljellä olevia näytöslippuja suoraan Järvenpää-talon toisessa kerroksessa sijaitsevasta myyntipisteestä niin kauan kuin niitä riittää. Viime vuosina ruuhkautuneen ovimyynnin vuoksi toivomme lippujen ostamista jo kenraaliharjoitusten yhteydessä, jolloin itse näytökseen saapuminen sujuu jouhevasti. Juuri ennen näytöstä ostettavia lippuja varten suosittelemme saapumaan paikalle viim. 30 min aikaisemmin. Huomioithan, että ovelta ostettuna liput ovat ennakkolippuja kalliimmat. Voit maksaa myyntipisteellämme myös kortilla.

Lippujen hinnat ovelta:
Aikuiset: 13 eur
Lapset (alle 18v), opiskelijat ja eläkeläiset: 8 eur

Ostetuilla lipuilla ei valitettavasti ole palautusmahdollisuutta. 


Tervetuloa mukaan näytökseen! Mukavaa nähdä pian teidät kaikki!