Tanssikoulu Flow

Tärkeää tietoa kevätkaudesta

Olemme julkaisseet tietoa kevään tanssitunneista. Kausi alkaa jo 11.1, joten varaa paikkasi ajoissa! Lukujärjestyksestä löydät paljon mielenkiintoisia tanssitunteja, uusimpina poikien hiphop, tutting, swing soolo, voguing, lastentanssi... Monta tuntia myös aikuisille harrastajillemme! Tutustu monipuoliseen tuntitarjontaamme ja ilmoittaudu mukaan kokeilemaan!

Lukujärjestykset
Hinnasto
Maksuehdot
Säännöt
Tärkeitä päivämääriä

Vanhojen oppilaiden ilmoittautuminen on käynnissä. Uusien ja ryhmää vaihtavien oppilaiden ilmoittautuminen käynnistyy maanantaina 21.12 klo 14. Ilmoittautua voit soittamalla tai lähettämällä viestin numeroon 050 4363 755. Muista mainita ilmoittautumisen yhteydessä:

1. Tanssitunnit, joita ilmoittautuminen koskee
2. Tanssioppilaan nimi
3. Alle 18-vuotiaan oppilaan huoltaja
4. Puhelinnumero (alle 18-vuotiaalla huoltajan numero)
5. Kotiosoite
6. Sähköpostiosoite (informaatio ja laskutus)