Tanssikoulu Flow

Syyskausi alkaa, oletko valmis?

Maanantai 22.8. on päivä, jota moni kesälomalainen on odottanut. Tanssitunnit jatkuvat pitkän tauon jälkeen ja luvassa onkin todella upea syksy! Monet ovat ottaneet vauhtia syyskauteen Diana Anttilan tiiviskurssilla, osa oppilaistamme on harjoitellut syyskuun hyväntekeväisyyskonserttia varten ja jopa tulevan joulunäytöksen sooloesityksiä on jo alettu hioa Studion suojissa.

Ahkeria oppilaitamme odottavat myös innokkaat opettajat, jotka palaavat tulevalla viikolla tanssisaleihin. Olette saattaneet myös bongata Järvenpään katukuvasta isoja julisteitamme, jotka kutsuvat mukaan tanssimaan. Liikkuminen tekee hyvää kaikenikäisille ja nyt on hyvä tilaisuus tarttua uuteen harrastukseen.

Tervetuloa siis uudet ja vanhat oppilaamme, vielä ehtii ilmoittautua mukaan!