Tanssikoulu Flow

Neljä esitystä vaihtaa paikkaa

Neljä esitystä vaihtavat paikkaa seuraavasti:

  • Jeremyn Hip Hop Old School Vibe -ryhmä vaihtaa paikkaa Veera H:n Hip Hop -esityksen kanssa. Jeremyn oppilaiden esitys siis siirtyy yhdellä myöhemmäksi ja Veeran ryhmän esitys aikaistuu yhdellä esityksellä.
  • Lotan Dance Mix Alkeet 1 -ryhmien (Järvenpää ja Jokela) yhteisesitys ja Eevin Dance Mix Alkeet vaihtavat paikkaa. Lotan esitysryhmä siirtyy kahta esitystä aiemmaksi ja Eevin ryhmä kahta esitystä myöhemmäksi.


    Nämä muutokset on muutettu kotisivuiltamme löytyvään esiintymisjärjestykseen, Facebookiin ja esiintymisjärjestys löytyy muutettuna myös näytöspäivänä takahuoneen seinältä. Kaikkia vaihtoon liittyviä ryhmiä on myös tiedotettu sähköpostitse muutoksesta.

Enää kaksi yötä näytökseen, jännitys kasvaa!