Tanssikoulu Flow

Lipunmyynti 26.5. tanssinäytökseen

Lipunmyynti 26.5. pidettävään tanssinäytökseen on alkanut.

Voit hankkia omat lippusi Järvenpää-talon omasta lipunmyynnistä ma-to klo 11-17, pe klo 9-13 puh. 040 315 2210. Muina aikoina palvelee Lippupisteen puhelinmyynti 0600 900 900 (1,98€/min+pvm) ja netissä lippu.fi. Tarkista lipunmyynnistä heidän lunastusehtonsa. Sibelius-salin paikkakartta. Ennakkomyynti päättyy perjantaina 24.5. klo 12. Ennakkoon varattuja lippuja ei voi enää lunastaa näytöspäivän lipunmyynnistä, sillä varatut paikat vapautuvat takaisin myyntiin.  Ostetuilla lipuilla ei valitettavasti ole palautusmahdollisuutta. 

Lippujen hinnat ennakkoon:

Aikuiset
10 eur + lippupisteen omat palvelumaksut (n. 1,5 eur)

Lapset (3-18v), opiskelijat ja eläkeläiset
6 eur + lippupisteen omat palvelumaksut (n. 1,5 eur)

Alle 3-vuotiaat eivät tarvitse omaa paikkalippua, mikäli voivat istua aikuisen sylissä.

Lippujen hinnat ovelta:

Aikuiset
13 eur

Lapset (3-18v), opiskelijat ja eläkeläiset
8 eur

Alle 3-vuotiaat eivät tarvitse omaa paikkalippua, mikäli voivat istua aikuisen sylissä.

Ovimyynti alkaa näytöspäivänä klo 10
Voit ostaa jäljellä olevia näytöslippuja suoraan Järvenpää-talon toisessa kerroksessa sijaitsevasta myyntipisteestä niin kauan kuin niitä riittää. Viime vuosina ruuhkautuneen ovimyynnin vuoksi toivomme lippujen ostamista jo kenraaliharjoitusten yhteydessä, jolloin itse näytökseen saapuminen sujuu jouhevasti. Juuri ennen näytöstä ostettavia lippuja varten suosittelemme saapumaan paikalle viim. 30 min aikaisemmin. Huomioithan, että ovelta ostettuna liput ovat ennakkolippuja kalliimmat. Voit maksaa myyntipisteellämme myös kortilla.