Tanssikoulu Flow

Kevään ilmoittautuminen on auki!

Tarjolla on yli 30 tanssituntia eri ikäisille tanssijoille ja runsaasti eri tanssilajeja. Kutsumme sinut tutustumaan mielenkiintoisiin ryhmiin ja iloisiin opettajiimme. Muistathan ilmoittautua ennakkoon kaikille tunneille, joita haluat kokeilla!

Uutena opettajana meillä aloittaa lahjakas tanssija Tobias Karlenius, jonka oma laji on brerakdance. Tobias jatkaa Oton ja Niklaksen jalanjäljissä ja antaa oman panoksensa taitavien breikkareittemme kehittymiselle. Toinen vahvistus Flow'n opettajiin on taitava ja kokenut opettaja Tuan Doan, joka opettaa Studiolla tiistaisin. Olette saattaneet nähdä hänet tanssimassa järvenpääläisen Beatdrops-tanssiryhmän riveissä.

Liikunnallinen harrastus on hyvä tapa muistaa läheistä ihmistä, tässäpä siis yksi hyvä vinkki pukinkonttiin! Tarjoamme nopeille kausimaksujen maksajille jälleen alennuksia kausimaksuista, jopa 30 eur hinnasta pois. Huomaathan, että palautamme maksetun kausimaksun, mikäli peruutus tehdään asianmukaisesti viikon sisällä ensimmäisestä käyntikerrasta. Lue lisää hinnastosta ja maksuehdoista!

Esiintymisestä kiinnostuneille, yli 13-vuotiaille tanssijoille pidetään koetanssit uuteen katutanssiryhmään 15.1.2019 klo 18! Hae mukaan ja opi lisää tanssillisesta ilmaisusta uudella tyylillä inspiroivan opettajan, Tuan Doanin johdolla!

Osaatko ottaa valokuvia ja kuvata videoita kännykälläsi? Etsimme some-apulaista tekemään videoita ja kuvia kevätkauden kuulumisista. Palkkioksi vaivannäöstä some-apulainen saa yhden kevätkauden ryhmän tanssitunnit ilmaiseksi (arvo 180-320 eur)! Hae mukaan kuvaamalla noin 30-60 sekunnin video, jossa kerrot itsestäsi. Lähetä video osoitteeseen tanssikouluflow@gmail.com tai Whatsappin kautta tanssikoulun numeroon 050 4363 755. Valitsemme hakijoiden joukosta yhden onnekkaan, joka pääsee käyttämään luovuuttaan ja suunnittelemaan viikottain sisältöä mm. Instagram-tilillemme. Kerromme mielellämme lisää tehtävästä, kysy lisää tanssikoululta!

Ohessa tärkeimmät tiedot keväästä:

Kevään lukujärjestys
Hinnasto
Ilmoittaudu tanssitunneille tästä!

Kaikki loput tärkeät linkit löydät nyt kootusti yhdeltä sivulta, klikkaa siis tästä.

Hyppää mukaan iloiseen tanssiporukkaan, olit sitten jatkava tai uusi oppilas! Pian tanssitaan!