Tanssikoulu Flow

Kenraaliharjoitusten aikataulu 26.5.18

Harjoittelu ennen näytöksiä tapahtuu Järvenpää-talolla, Sibelius-salin lavalla. Toivomme, että oppilaat tulisivat hyvissä ajoin paikalle, etenkin jos Järvenpää-talo ei ole entuudestaan tuttu paikka. Omaa harjoitusvuoroa voi kätevästi odotella vaikkapa katsomossa, josta näkee mukavasti myös muiden ryhmien koreografioita. Kenraaliharjoitusten jälkeen jokainen on vapaa käymään vaikka kotona, kunhan saapuu näytökseen ajoissa. Osalla ryhmistä saattaa olla maskeerausta tai kampausten laittoa ja se on otettava huomioon. Alla on listattu kenraalien aikataulu opettajittain.

9.00-9.20 Laura

9.20-9.40 Sonja S.

9.40-10.00 Eevi

10.00-10.10 Nino

10.10-10.30 Lotta

10.30-10.55 Kiki

10.55-11.20 Jonna (Lotta sijaistaa Jonnaa)

11.20-11.50 Teknikoiden tauko

11.50-12.20 Sanna

12.20-13.00 Sonja A.

13.00-13.40 Juha

13.40-14.10 Otto

14.10-14.35 Kirsi

 

Kenraalien jälkeen:

14.45 Yleisö pääsee saliin

15.00 Näytös 1 alkaa (väliaika arviolta 15.40 ja näytöksen päätös viim. klo 16.30)

17.45 Yleisö pääsee saliin

18.00 Näytös 2 alkaa (väliaika arviolta 18.45 ja näytöksen päätös viim. klo 20.00)